راهنمای خرید تابلو مناسب پذیرایی

چه تابلویی برای پذیرایی مناسب است؟

راهنمای خرید تابلو مناسب پذیرایی

پذیرایی از آن جاهایی است که در تمام خانه ها، دارای اهمیت زیادی است.  به همین سبب دکوراسیون این بخش از منزل اهمیت خاصی دارد. برای زیباتر کردن پذیرایی راه کارهای متنوعی وجود دارد که انتخاب آن ها بسته به سلیقه و سبک زندگی افراد متفاوت است.

یکی از راهکارها که تقریباً در تمامی خانه ها می توان به عنوان یک راهکار کاربردی به آن اشاره کرد، تابلوهای مناسب برای پذیرایی است. کمک گرفتن از تابلوها نقش تعین کننده ای در زیباتر کردن پذیرایی دارد. توجه به این ابزارها یک راهکار ساده و عاقلانه برای تمام طراحان داخلی منازل و تمام افرادی است که علاقه مند به داشتن پذیرایی زیبا هستند.

اگر به دنبال دانستن نکات دقیق و مهم در خصوص تابلوهای مناسب پذیرایی هستید. همچنین تمایل خرید تابلوهای مناسب پذیرایی را دارید، قبل از هر اقدامی بهتر است با ما همراه شوید تا با انواع تابلوهای مناسب برای پذیرایی آشنا شوید. با مطالعه این مقاله می توانید فوت و فن های انتخاب تابلوی مناسب پذیرایی را یاد بگیرید. در نهایت می توانید از بین تابلوهای مناسب برای پذیرایی، بهترین تابلو مدنظر خود را خریداری نمایید.

انواع تابلوهای مناسب پذیرایی

بسته به اینکه محتوای تابلو، نشان دهنده چه چیزی باشد، تابلوهای مناسب پذیرایی به انواع مختلفی تقسیم می شود. شما برای انتخاب هر کدام از این تابلوها برای پذیرایی خود آزاد نیستید. چرا که از بین تابلوها باید تابلویی را انتخاب نمایید که با دکوراسیون و سبک کلی منزلتان هماهنگ باشد. برخی از مهم ترین انواع تابلوهای مناسب برای حال عبارتند از تابلوهای سلطنتی، هنری، سنتی، مدرن، کلاسیک، چند تکه، دکوراتیو و … . در ادامه این مقاله به بیان جزئیات هر کدام از انواع این تابلوها می پردازیم.

1.تابلوهای مدرن

 

تابلوهای مدرن نیز همچون سایر انواع تابلوهای پر از زیبایی هستند. اگر عاشق مدرنیته باشید، نگاه کردن به تابلوهای مدرن و جذاب امروزی جانی تازه در شما ایجاد می کند! اگر سبک دکوراسیون پذیرایی شما سبک مدرن  است، تأثیرگذارترین تابلو برای پذیرایی شما، یک تابلو مدرن فوق العاده جذاب است. این تابلوها علاوه بر زیبایی منحصر به فردشان، به دلیل اینکه با ترکیب مدرن خانه شما وقف پیدا می کند، بسیار جذاب هستند.

اگر خودتان هنرمند هستید و دستی در این کار دارید با افتخار اثر خود را بر روی دیوار پذیرایی خود نصب کنید. اگر هم خودتان این توانایی را ندارید، می توانید از زیباترین تابلوهای مدرن موجود کمک بگیرید و با نصب تابلویی جذاب دنیایی از نشاط را به پذیرایی خود هدیه کنید. تابلوهای مدرن غالباً در یک سبک هستند. با این حال شما باید تابلویی را انتخاب کنید که بیشترین تناسب را با روحیه و سبک دکوراسیون خانه شما داشته باشد. تابلوهای مدرن لازم نیست که حتما متشکل از رنگ های جیغ و پررنگ باشند. تابلوهایی که در آن ها از رنگ های ملایم تری استفاده شده، حس و حال بهتری به فضای شما می دهد. برای خرید و دیدن بقیه تابلو مدرن ها کلیک کنید.

2. تابلو دکوراتیو

 

منظور از تابلوهای دکوراتیو یعنی تابلوهایی که بیانگر یک نقاشی خاص و یا یک طرح منحصر به فرد هستند.

یکی از رایج ترین انواع تابلوهای مناسب پذیرایی که با سلیقه افراد زیادی همسو است و بیشتر از سایر تابلوها در معرض دید است، تابلو دکوراتیو است. این تابلوها از نقاشی دکوراتیو تشکیل شده اند. منظور از نقاشی دکوراتیو یعنی انتخاب رنگ متنوع و متناسب با محیط در نقاشی. این تابلوها با سبک خاصی طراحی می شوند که همین ویژگی این تابلوها را متمایز کرده است. تابلوهای دکوراتیو در انواع مختلف چند تکه و یک تکه در بازار موجود هستند که انتخاب نوع آن بسته به سلیقه شما برمی گردد. این تابلوها بیشتر برای خانه هایی که دارای دکوراسیون مدرن و مینیمال هستند توصیه می شود.

3. تابلو چند تیکه

 

امروزه در بازار طرح های بی نظیری برای این قبیل تابلوها وجود دارد که تماشای آن ها هوش را از سر می برد. این تابلوها نیز همچون سایر موارد یکی از زیباترین تابلوهای مناسب برای پذیرایی به شمار می روند. تابلوهای چند تکه از چندین تکه تشکیل شده اند و هر کدام از تکه ها در حکم یک قطعه پازل هستند که با کنار هم قرار دادن آن ها می توان فضایی دیدنی در پذیرایی ایجاد کرد.

برای انتخاب تابلوهای چند تکه می توانید از رنگ وسایل موجود در پذیرایی خود ایده بگیرید و از رنگ های نزدیک و یا هم رنگ وسایل خود این نوع تابلوها را انتخاب کنید. برای انتخاب تابلوهای چند تکه بهتر است که به این نکته توجه کنید، به هر میزان که تعداد تکه های تابلو متعدد باشد و در واقع یک تابلو با مجموعه های زیاد را داشته باشید، به همان میزان محیط پذیرایی شما جذاب تر و خاص تر به نظر می آید.

مجموعه تابلو های چند تیکه هیواگالری به  جرعت یکی از بهترین مجموعه تابلو های چند تیکه این صنعت می باشد. تابلو های 2 یا 3 تکه یا حتی 7 تکه هیواگالری درمدل های قاب دار شیشه ای، قاب دار معمولی و بدون قاب عرضه می شود

4. تابلو ورق طلا

این تابلوها از جدید ترین تابلوهای هیواگالری می باشد، که به شدت روی بورس است.

اگر فضای دکوراسیون پذیرایی شما به سبک مدرن است و به دنبال نصب تابلویی واقعی در این مکان هستید، به نظر از میان تمام انواع تابلوهای مناسب پذیرایی، تابلوهای برجسته ورق طلا انتخاب بهتری برای شما باشد. این تابلوها نه تنها در حال حاضر بلکه از گذشته طرفداران زیادی داشته اند. در این تابلوها به سبب برجسته بودن ورق های طلا در قسمتی از تصویر این احساس القا می شود که گویی تصویر واقعی است. تابلوهای برجسته ورق طلا از حیث رنگ و اندازه و طرح در قالب های متنوعی هستند که بسته به سلیقه خود می توانید یکی از آن ها را برای زیباتر کردن پذیرایی خود انتخاب نمایید.

5.تابلو سلطنتی

در گذشته سیستم های پادشاهی از سبک سلطنتی برای تزئین و دکور استفاده می کردند. در این سبک از دکوراسیون لوازم مورد استفاده معمولاً وسیله هایی خاص هستند که تابلوهای سلطنتی نیز یکی از آن ها است. تابلوهای سلطنتی از شایع ترین انواع تابلوهای مناسب برای پذیرایی منزلتان هستند. این نوع تابلوها برای خانه هایی مناسب هستند که غالب دکوراسیون آن ها به سبک سلطنتی باشد. برای مثال اگر نوع مبلمان موجود در پذیرایی شما، سلطنتی است و یا اینکه سبک پرده، لوستر، ساعت و … از نوع سلطنتی است، بهترین گزینه برای انتخاب تابلو نیز همین است. تصویر تابلوهای سلطنتی غالباً نقاشی هایی از دوران سلطنت های مختلف و یا تابلو فرش هایی با قاب هایی متفاوت و خاص است.

برای نصب تابلو باید در محل نصب کمی دقت به خرج دهید و آن را در جایی نصب نمایید که شلوغی فضا از زیبایی تابلوی شما کم نکند. البته اگر سبک کلی دکوراسیون منزل شما سلطنتی نیست هم می توانید از این چنین تابلوها استفاده نمایید. ولی خب قطعاً در این موارد، انتخاب این تابوها نباید انتخاب اول شما باشد.

6. تابلو نقاشی تمام کار با دست

 

تابلو نقاشی هیوا را به عنوان یادگاری از فروشگاه ما و اثر دست نقاشان ما بدونید . تابلوهای نقاشی دربردارنده حس های مثبت فوق العاده بالایی است. در صورتی که علاقه‌مند به تصاویر خاص و نوستالژیک برای زیباتر کردن دکوراسیون داخلی منزل خود هستید، بهترین نوع تابلوهای مناسب پذیرایی برای شما، تابلو نقاشی های تمام کار دست نقاشان حرفه ای و عزیز ماست است. با کمک این تابلوها می توانید یک تغییر خیلی مشهود و لاکچری در محیط خود ایجاد کنید و از محیط پذیرایی خود لذت ببرید.

تابلوهای نقاشی هیواگالری به صورت کامل توسط تیم نقاشان حرفه ای ما کشیده می شود.

7. تابلوهای فانتزی

برای تکمیل دکوراسیون مدرن، سلطنتی و یا کلاسیک استفاده از تابلوهای فانتزی گزینه فوق العاده ای است. تابلوهای فانتزی از رایج ترین تابلوهای مناسب پذیرایی هستند که در عین سادگی جذابیت های بالایی دارند و به راحتی از سکون موجود در فضای می کاهند. منظور از فانتزی هر چیزی است که خیالی باشد و در آن وقایع فرا طبیعی و افسانه ای به تصویر کشیده شده باشد. زمانی که چنین سبکی به روش های مدرن طراحی شده باشد، به چنین تابلوهایی، تابلوهای فانتزی مدرن می گویند. این تابلوها با طرح های هنری جدید خود یکی از زیباترین تابلوها هستند.

8. تابلوهای سه بعدی

یکی دیگر از انواع تابلوهای مناسب برای حال و پذیرایی تابلوهای سه بعدی هستند. این تابلوها با قابلیت حجیم دار کردن تصاویر نقش تعیین کننده ای در زیبایی محیط ایفا می کنند. منظور از تابلوهای سه بعدی، تابلوهایی هستند که از نقاشی های سه بعدی تشکیل شده اند. در این تابلوها به صورت هوشمندانه از تکنیک خطای دید و واریخت سازی استفاده شده است. وجود این تکنیک در این نوع تابلوها سبب می شود که تصویر از نظر ابعاد طول و عرض و ارتفاع و … حجیم به نظر برسد. تابلوهای سه بعدی در انواع مختلف یک تکه و چند تکه در بازار موجود است که انتخاب نوع آن بسته به علاقه و سبک دکوراسیون شما بستگی دارد. تابلو از نوع سه بعدی، بیشتر برای سبک دکوراسیون مدرن کاربرد دارد.

9. تابلوهای خطاطی

خطاطی یکی اصیل ترین هنرهای ایرانی به شمار می رود. در صورتی که خواهان فضایی سنتی و در عین حال گرم و دلچسب هستید، در میان انواع مختلف تابلوهای مناسب پذیرایی، تابلو خطاطی پیشنهاد مناسبی برای شما است. نوع نوشته و سبک خطاطی را بسته به علاقه شما دارد. آیات معروف قرآنی، احادیث مشهور و یا شعرهای عارفانه زمانی که با سبک خطاطی در قالب تابلویی زیبا در آیند. تابلوی خط علاوه بر ایجاد انرژی های مثبت، یک ترکیب غیرقابل وصفی خواهند شد که ارزش بارها نگریستن را دارد. پس اگر علاقه مندی های شما در این سبک و سیاق ها است، بدون هیچ گونه تعللی به کمک تابلوهای خطاطی محیط پذیرایی خود را زیباتر کنید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها